Виготовлений стіл з високоякісного, ламінованого ДСП.
Тумба столу має 5 відкритих полиць без фасадів.
Стіл може бути як правобічний так і лівобічний.
За рахунок комбінування двох кольорів він виглядає стильно і дорого.
Використовували два кольори - ваніль і Дуб Сонома,так само можна підібрати будь-які інші кольори.
Габаритні розміри: глибина - 500мм, ширина - 1050мм, висота - 740мм.
Виробник - Україна. Гарантія - 12 місяців.
Цена указана для столов в следующих цветах:
белый, черный, ваниль, венге, венге светлый, дуб сонома, дуб молочный.
Стоимость стола в другом цвете или других размерах уточняйте у менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1050 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Ваниль, Дуб сонома |
- Цена: 2 773 ₴










