Стильна і оригінальна модель столу з сучасним дизайном.
Письмовий стіл без великих тумб виглядає легко і не захаращує простір.
Матеріал виготовлення - ламінована ДСП.
Стіл складається з двох вузькі міні тумбу з 3 полицями, так само спереду зроблена оригінальна ніша для документів або книг.
Стіл може бути як правобічний так і лівобічний.
Колір столу може бути як однотонний так і комбінована з двох (білий з чорним), що робить його більш дорогим.
Стіл виготовляється в Україні.
Гарантія - 12 місяців.
Під замовлення 7 роб днів
Габаритні розміри: глибина - 600мм, ширина - 1200мм висота - 740мм.
До даного столу відмінно підійде портативний шафа який виконаний в такій же стилістиці.
Кольори можна підібрати будь-які.
Цена указана для столов в следующих цветах:
белый, черный, ваниль, венге, венге светлый, дуб сонома, дуб молочный.
Стоимость стола в другом цвете или других размерах уточняйте у менеджера.




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
- Цена: 3 651,90 ₴


