Письмовий стіл з оригінальним, неповторним дизайном.
Гармонійно впишеться в будь-який дизайн і буде прикрашати кімнату.
Ламінована ДСП - матеріал виготовлення.
Тумб стіл не має, тільки 2 полички з боків столу.
Стіл може бути як правобічний так і лівобічний.
Дана модель йде в 2 комбінованих колір, так само можна виготовити і в одному.
Кольори можна підібрати будь-які.
Виготовлення в Україні. Гарантія -12 місяців.
Габаритні розміри: глибина - 600мм, ширина - 1200мм висота - 740мм.
Цена указана для столов в следующих цветах:
белый, черный, ваниль, венге, венге светлый, дуб сонома, дуб молочный.
Стоимость стола в другом цвете или других размерах уточняйте у менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Ваниль, Дуб сонома, Белый |
- Цена: 3 149 ₴








