Сучасна модель письмового столу з поличками замість тумби.
Стіл виглядає просто і в той же час оригінально і дорого.
Матеріал виготовлення - ламінована ДСП.
Стіл має одну міні тумбу з 3 полками, що виглядає дуже легко і не ускладнює простір.
Стіл може бути як правосторонній так і лівобічний (уточнюйте при замовленні).
Колір столу може бути як однотонний так і комбінований з двох (білий і чорний в даному випадку).
Кольори можна підібрати будь-які.
Виробник - Україна. Гарантія - 12 місяців.
Габаритні розміри: глибина - 450мм, ширина - 1200мм висота - 740 / 940мм.
Цена указана для столов в следующих цветах:
белый, черный, ваниль, венге, венге светлый, дуб сонома, дуб молочный.
Стоимость стола в другом цвете или других размерах уточняйте у менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
- Цена: 2 556,80 ₴







