Передпокій Тандем з орним шафою ШП-1
Передпокій Тандем виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів гарнітура дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Передпокій Тандем складається з нижньої тумби для взуття і висувного ящика для дрібниць і навісного щита на якому кріпиться дзеркало і гачки для одягу. Додатково можна придбати орної шафа ШП-1, який ідеально доповнить передпокій Тандем.
розміри:
Довжина - 1500 мм
Глибина - 380 мм
Висота - 2000 мм
Можливі колірні рішення:
Венге + дуб молочний, Сонома + трюфель.
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 38 мм |
| Высота | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Изготовитель | Еверест |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | True |
| Отделение для головных уборов | True |
- Цена: 6 788,68 ₴



