Передпокій Рів'єра виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Передпокій Рів'єра складається з нижньої тумби з орними дверцями для зберігання взуття, невеликого пенала з ящиками і орної дверцятами на яку встановлюється дзеркало і щита на який кріпляться гачки для одягу.
розміри:
Довжина - 900 мм
Глибина - 380 мм
Висота - 2000 мм
Кольори для виробів з одного кольору ДСП: венге темний + дуб молочний, Сонома + трюфель
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 900 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 5 395,60 ₴






