Меблі для передпокою Авео-2 виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів гарнітура дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Передпокій Авео-2 складається з нижньої тумби для взуття, щита на який кріпляться гачки для одягу і шафи з дзеркальними дверима.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2100 мм
Кольору для виробів з одного кольори ДСП: венге темний +дуб молочний, сонома+трюфель
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
Информация для заказа
- Цена: 5 950,20 ₴






