Елегантний і стильний комод з ламінованого ДСП з телескопічними напрямниками все одно підійде як для спальні, так і для вітальні. Крім того, маленька ширина дозволить розмістити його в коридорі.
розміри:
Ширина - 700 мм
Глибина 380 мм
Висота - 1040 мм
Напрямні роликові у комплекті.
Телескопічний 100 грн/комплект
Переваги комода на телескопічних напрямних
Цей зручний і вміщовий комод допоможе вам добре зберігати багато речей. Крім того, він:
● доступний у п’яти різних розв’язках кольорів;
● обладнані телескопічними ящиками без зовнішніх ручок;
● має стійке до пошкодження покриття.
ГАММА:
Колір Комбі Дуб соннома - Білий
Колір Комбі Дуб Сонома - Tрюфель
Колір Комбі Венге темний - дуб молочний
Матеріали:
Рецензент ЛДСП 16 мм
Матеріал фасаду ЛДСП 16 мм
Матеріал для ручок пластику
Латка каркаса ПВХ 0,5 мм
Такий комод дуже простий у догляді. Не знадобиться якихось спеціальних засобів. Достатньо регулярно протирати його від пилу, і він довго виглядатиме як новий.
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 104 см |
- Ціна: 3 168,74 ₴





