Має 8 великі висувних ящика. Матеріал виготовлення корпусу і фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Комод дуже зручний і місткий, можна на вибір замовити висувний механізм: роликові і телескопічні направляючі.
Розміри:
Ширина ― 1385 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 977 мм
В комплекті роликові направляючі, телескопічні можно дозамовити
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Відчини для складання просвердлені.
Колір: венге + дуб молочний, Сонома + білий
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 138.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 97.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 777 ₴



