Стіл журнальний СЖ-2 для вітальні
Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Невеликий журнальний столик СЖ-2 стане незамінним предметом інтер'єру Вашої кімнати.
Розміри:
Довжина ― 600 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 470 мм
Кольори виробів: дуб сонома, венге темний
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | квадратная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 600 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Высота столика | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 1 060,32 ₴



