Стіл журнальний СЖ-3 для вітальні на колесах
Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Журнальний стіл на колесах СЖ-3 стане незамінним предметом інтер'єру Вашої кімнати.
розміри:
Довжина - 900 мм
Глибина - 450 мм
Висота - 480 мм
В кольорі венге, дуб Сонома
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 900 мм |
| Глубина столика | 450 мм |
| Высота столика | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 1 754 ₴





