Гірка Стелла виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Гірка Стелла складається з ТВ-тумби, пенала і комода, дозволяє встановити телевізор великої діагоналі.
Розміри:
Довжина ― 1400 мм
Глибина ― 450 мм
Висота ― 1550 мм
Розмір ТВ-ніші: 1080х746 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Витрина | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Пенал | 1 шт |
| Шкаф для книг | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1400 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Высота стенки | 1550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
Информация для заказа
- Цена: 4 559 ₴




