Маленький компактний комп'ютерний столик з висувною поличкою для клавіатури та підставкою під системний блок. Даний стіл може бути виготовлений в декількох колірних рішеннях.
Кольору для виробів з одного кольори ДСП:венге темний,дуб сонома
Кольори : Венге Темний, дуб сонома
| Висота | 75 |
| Глибина | 50 |
| Довжина | 70 |
| Матеріал виготовлення | ЛДСП |
| Форма | Прямий |
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 70 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Высота | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 518,10 ₴




