Чудовий стильний, зручний і практичний комп'ютерний стіл з висувними шухлядками, закругленою стільницею та полицею під системний блок. Стіл може бути виготовлений як в одному кольорі, так і в комбінованому, як показано а заголовному фото товару. Варто відзначити, що дана модель столу не комплектується тримачами для дисків.
Кольори для виробів з одного кольору ДСП: Сонома, венге темний, венге + дуб мовляв
Комбінація кольору можлива наступним чином: Корпус - Венге Темний, Фасад - дуб молочний
Фабрика "Еверест" пропонує нову лінію меблів, яка включає в себе сучасні, практичні і недорогі моделі тумби під телевізор, комп'ютерні столи, комоди. тумби для взуття, трюмо і меблі для передпокою.
Висота 125
глибина 60
довжина 125
Матеріал виготовлення ДСП
форма Прямий
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1250 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 4 132,24 ₴




