Практичний і дуже функціональний кутовий комп'ютерний стіл може бути як правостороннім так і лівостороннім. Також він може бути виготовлений як у однотонному кольорі, так і в комбінованому, як показано на заголовному фото товару.
Лівобічний або правосторонній.
Стіл виготовляється тільки в комбінації кольорів венге темний/дуб молочний.
| Висота | 195 |
| Глибина | 80 |
| Довжина | 145 |
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Форма | Кутовий |
| Поворот кута вибирайте при оформленні замовлення: | |
![]() |
![]() |
| тумба Левая | тумба Правая |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1450 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Высота | 1950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 5 360,82 ₴





