Недорогий і дуже практичний і місткий комод з чотирма висувними шухлядками і двома орними тумбами
Кольори для виробів з одного кольору ДСП: венге темний, Сонома, венге темний + дуб молочний
Комбінація кольору можлива наступним чином: Корпус - Венге Світлий, Фасад - Венге Світлий
|
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 73 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
Информация для заказа
- Цена: 4 110,62 ₴






