Організувати зберігання постільної білизни та ковдр не так вже просто. Вони займають досить багато місця, а для подушок його знадобиться ще більше. Ідеальним рішенням стане купівля комода. Його висувні ящики дозволять компактно скласти простирадла з підодіяльниками, а нижній відсік, який відкривається ідеально підійде для зберігання більш ємних речей.
Розміри:
Ширина ― 800 мм
Глибина ― 450 мм
Висота ― 850 мм
Переваги комода для постільної білизни
Комод виконаний в п'яти різних колірних рішеннях. Так його легко буде вписати у вже наявний інтер'єр. Адже дуже часто буває так, що меблі, що входить в комплект спального гарнітура зі своїми обов'язками справляється не повністю, і залишається чимало речей, які потрібно компактно розмістити.
Виділивши місце для даної меблів недалеко біля ліжка, перестилати ліжко буде дуже просто. Також можна буде ховати подушки на день в спеціальний відсік.
Ця модель продумана до дрібниць. Один погляд на неї лише підтверджує це.
| Венге +дуб молочний | Венге темный | Дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 85 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 3 010,82 ₴









