Елемент модульної системи Британія — пенал-вітрина з 2 дверцятами виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2080 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 50 см |
| Глибина шафи | 38 см |
| Висота шафи | 208 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 208 мм |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 13 міс |
| Колір | Венге |
- Ціна: 4 497 ₴



