Пенал закритий Бриз-15 для вітальні
Елемент модульної системи Бриз - закритий пенал з 2-ма дверима виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 500 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2100 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 50 см |
| Глибина шафи | 38 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Шафа |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень Шимо світлий, Венге, Дуб сонома |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір | Венге |
- Ціна: 3 493,98 ₴







