Пенал відкритий Бриз-14 для вітальні
Елемент модульної системи Бриз - відкритий пенал з дверима виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина ― 500 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2100 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина шкафа | 50 см |
| Глубина шкафа | 38 см |
| Высота шкафа | 210 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 210 мм |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет | Венге |
- Цена: 2 851,96 ₴








