Сучасний і стильний комод Бриз К-5 з ящиками зроблений з ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина ― 700 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 725 мм
Направляючі роликові. Комплектація телескопічними -80 грн/комплект
Плюси комода «Бриз До-5»
Місткий комод з ящиками допоможе організувати зберігання різних речей зручно. Крім цього він:
-
може служити підставкою під мультимедійний центр;
-
має невелику ширину;
-
оснащений надійною системою висувних ящиків з фіксаторами.
Два колірних рішення гармонійно впишуться в інтер'єр. Комод можна підібрати вже до наявної в будинку меблів, при цьому він не буде виглядати недоречно. Ламіноване покриття легко в догляді, досить протирати сухою ганчіркою від пилу, або при необхідності чистити спеціальним поліролем для меблів. Якісно виконані торці не відклеюються і прослужать не один рік.
![]() |
![]() |
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 72.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 2 613,20 ₴










