Комод для речей Соната-3 з ящиками зроблений з ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина ― 800 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 940 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома +білий | Венге + аппалачі |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Відчини для збірки просвердлені
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
- Ціна: 3 348,28 ₴





