Великий комод на 3 ящика Соната-6 зроблений з ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
розміри:
Ширина - 1200 мм
Глибина 380 мм
Висота 940 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
- Ціна: 3 846,48 ₴





