Туалетний столик з дзеркалом і пуфом Соната
Виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. В комплект поставки входить дзеркало. Подаруйте своїй жінці власний куточок щастя.
Розміри:
Довжина ― 800 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 740 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + аппалачі |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Можлива комплектація без пуфи чи дзеркала.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настенная |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 38 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 74 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 4 275,12 ₴







