У ній є яскравий і стильний шафа розпашиної з екологічно чистого ДСП. Виробництво належить до серії меблів "Соната" від від відставного виробника "Еверест Мебель". Товар можна замовити як окремими, так і іншими виробами. Є столи, тумби та інші шафи "Соната" завдяки цьому ви зможете обставити всі приміщення в одному стилі.
розміри:
Довжина - 1200 мм
Глибина - 500 мм
Висота — 2050 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 6 301,76 ₴





