Тумба прикроватна Т-1 виготовлена з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна кольорова комбінація дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої спальні.
розміри:
Довжина - 500 мм
Глибина 380 мм
Висота - 500 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 50 см |
- Ціна: 1 376,16 ₴




