Сучасна і компактне дитяче ліжко-чердак з зручним ліжком, шафою і столом для занять. Кроти-чердак від Еверест виготовлена з красивого, сучасного ламінованого ДСП і може бути виконана в трьох різних комбінаціях: дуб Сонома/трюфель, венге темний/дуб молочний, ясен Шемо темний/світлий.
Сходи під час збирання можуть змонтовуватися як з боку шафи, так і з боків ліжка. Під ліжком знаходиться кутовий стіл з тумбобою і підставкою під системний блок. Кроти Чердак стане улюбленим місцем для вашого малюка і звільнить спальню для активних ігор та розваг.
Розміри:
Ширина - 1950 мм.
Глибина ❑ 955 мм
Висота he 1880 мм
Розмір спального місця: 800x1900 мм
Колір корпусу і фасадів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Дуб венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Стіл | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Стандартні сходи | Так |
| Стелаж для книг і іграшок | Так |
| Захисний бортик | Так |
| Матрац | Ні |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 195 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95.5 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 188 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Виробник | Еверест |
- Ціна: 11 845 ₴










