Двоспальне ліжко Марго
Двоспальне ліжко з основою під матрац виготовлений з гарного, сучасного ламінованого ДСП товщиною 16 мм Ліжко Марго доставляються в розібраному вигляді, в комплекті є уся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2200 мм
Ширина ― 1650 мм
Висота ― 900 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге +дуб молочний | Дуб сонома трюфель | Ясень шимо | |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Ясень Шимо світлий, Венге |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 5 843,98 ₴








