Шкаф розпашний Британія ШП-3
Елемент модульної системи Британія - розпачений шафа ШП-3 зроблений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна кольорова комбінація дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина he 700 мм
Глибина ◯ 520 мм
Висота he 2080 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб молочний, Венге, Венге магія |
| Стан | Новий |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 2080 мм |
- Ціна: 4 395,44 ₴




