Комп'ютерний стіл Студент Клас
Стіл комп'ютерний Студент Клас для дому та офісу, виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Прямий стіл з тумбою на 3 висувних ящика і надбудовою для орг техніки впишеться в будь-яку кімнату завдяки безлічі вериантов колірних рішень. Ідеально підходить як для дому, так і офісу.
Розміри:
Ширина ― 1250 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 1480 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1250 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 1480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 4 881 ₴



