Пенал закритий Соната для вітальні.
Елемент модульної системи Соната — закритий пенал виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Пенал закритий Соната — це дивовижний приклад доступних трендових меблів, які можуть бути не тільки красивим і привабливим, але й високоякісним, практичним, довговічним, ергономічним і функціональним.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною та комфортною. Пенал закритий Соната з комфортними поличками.
Розміри:
Ширина — 400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2050 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 40 см |
| Глибина шафи | 38 см |
| Висота шафи | 205 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 529,54 ₴



