Матрац у вартість ліжка не входити.
Ліжко Ліберті 1400 від Української меблевої фабрики Еверест - розмір спального місця (140х200 см) комфортний і практичний двоспальне ліжко відмінно підійде для будь-якої спальні.
Великий вибір кольорів дозволить підібрати тієї який гармонійно впишеться у Ваш інтер'єр.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес або Нова Пошта на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Колір вироби: Дуб Крафт Білий, Дуб Крафт Золотий
Гарантія
Гарантійний термін 12 місяців
виробництво Україна
Термін служби 8 років
матеріали
Матеріал кромки каркаса ПВХ
Матеріал каркаса ЛДСП
Матеріал фасаду ЛДСП, МДФ
Матеріал кромки фасаду ЛДСП
загальні
Кімната використання Спальня
Модель Ліжко Ліберті 1400
Розташування Підлоговий
Виробник Еверест
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб сонома |
| Колір | Коричневий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 140 см |
| Ширина спального місця | 200 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 147 см |
| Ширина ліжка | 213 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
- Ціна: 6 061,12 ₴






