
Офісне м'яке крісло керівника Mrist чорний на колесах шкірозамінник, м1
від 8 034 ₴
від 7 471,62 ₴
- Під замовлення
- Код: Rich0000641
Відправка з 17 квітня 2026Офісне м'яке крісло керівника MonciS чорний на колесах шкірозамінник, хром м1
Зручне та стильне крісло, виготовлене з високоякісних матеріалів, гарантовано потішить будь-якого споживача та послугує чудовим місцем для тривалої роботи за комп'ютером.
Крісло ПРИНСТОН вироблено в одній модифікації — хром. Механізм гойдання — tilt (М1). Прогумовані ролики. Хромовані підлокітники "висукла пластина" з м'якими накладками.
Варіант комплектації Хром є безумовно найяскравішим і найпрестижнішим. Хромований метал, м'які накладки на підлокітниках створюють очікуваний покупцем смак дорогої гарної покупки. Такі крісла покликані підкреслити високий рівень офісу або домашнього кабінету.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Матеріал виробу: Пластик
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 112
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 113,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 119,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 119
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 120,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 126,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутром М1, см — 53
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 54,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 60,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутро-змом М1, см — 60
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 61,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 67,5
Висота спинки, см — 73
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 60-67
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 61,5-68,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 67,5-74,5
Висота підлокітників, см — 27
Довжина підлокітників, см — 48
Відстань між підлокітниками, см — 51
Ширина сидіння, см — 51
Глибина сидіння, см — 54
Ширина виробу, см — 63
Глибина виробу, см — 63
Вага виробу, кг 20
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 95*65*70
Модифікація на вибір: Хром М1



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Висота спинки | 73 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: від 7 471,62 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.








