Офісне крісло керівника Телаві ТМ Richman
Крісло Телаві • Richman - елегантний і компактний, практичне і якісне крісло. Чудово підходить для людей різного зросту та комплекції.
Чому варто купити. Витонченість і функціональність, висока якість оббивних матеріалів та комплектуючих - поєднання, гідне сучасного офісного крісла.
Проводиться в одній модифікації: хром. В якості оббивки використовується кожзам PU. Колір - чорний. На цьому кріслі використовується механізм М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні).

Характеристики: Крісло Телаві хром Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота: 115-125 см
-
Висота від підлоги до підлокітників: 70-78 см
-
Глибина крісла: 58 см
-
Глибина сидіння: 52 см
-
Ширина сидіння: 52 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 48-56 см
-
Висота спинки від сидіння: 75 см
-
Висота в нижньому положенні: 115 см
-
Ширина крісла: 64 см
-
Висота підлокітників: 30 см
-
Довжина підлокітників: 43 см
-
Підлокітники: хром. з м'якими накладками
-
Механізм : М2
-
Матеріали: Кожзам PU
-
Тип опори: хром. з регулюванням висоти
-
Ролики: гумовані
-
Колір: Чорний
-
Габарити упаковки, см: 95*65*70

Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо у всі міста України . Подробиці уточнюйте у менеджера за телефоном вказані на нашому на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Наявність спинки | Так |
- Ціна: 8 280,72 ₴






Відправка з 17 квітня 2026