Крісло Richman Телаві Ю — це стильна та елегантна модель, яка додає відчуття успішності та впевненості власнику. Висока якість матеріалів та функціональні можливості поєднуються з тонким відчуттям стилю. Крісло має ергономічний дизайн, а правильно сформований рельєф сидіння та спинки забезпечує комфорт під час довгих сеансів роботи. Ця модель є гідною прикрасою для будь-якого робочого кабінету.
Оббивка крісла може бути виконана у якісній екошкірі, натуральній шкірі або тканині, що дозволяє підібрати найбільш практичний варіант для вашого інтер’єру.
Хромовані підлокітники мають м’які подушки для зручності під час відпочинку. Крім того, ця модель оснащена механізмом гойдання M-1 (Tilt). Також є можливість додаткового вибору інших механізмів гойдання.
Міцна хромована хрестовина з обгумованими роликами дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло на різних поверхнях, не пошкоджуючи їх.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.

Характеристики крісла Richman Телаві Ю в комплектації Хром:
| Модель: | Телаві Ю |
| Комплектація виробу: | Телаві Ю Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Флай 2230 |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Richman Телаві Ю в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1150 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1250 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 480 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 560 мм |
| Висота спинки: | 750 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 700 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 780 мм |
| Висота підлокітників: | 300 мм |
| Довжина підлокітників: | 430 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 520 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина виробу: | 640 мм |
| Глибина виробу: | 580 мм |
| Вага виробу: | 20 кг |
| Габарити упаковки: | 950 x 650 x 700 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,43 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 75 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром М1 |
| Цвет обивки | |
| Колір оббивки | Софітель 05 |
- Ціна: від 8 939,16 ₴





Відправка з 17 квітня 2026