
Квадратні форми і прямі кути диванів Лаунж є особливостями даної моделі, яка стане чудовим доповненням Вашого приміщення.
Диван Лаунж проводиться в трьох комплектаціях: одиниця, одиниця зі спинкою і кут. Ніжки дивана виконані з металу.
В якості оббивки можуть використовуватися різні категорії тканин.
Дивани даної категорії прості у відході, не вимагають особливих умов в експлуатації і тому можуть з успіхом використовуватися в громадських приміщеннях: офісах, кафе, клубах, залах очікування.


Характеристики:
Глибина дивану: 77 см
Довжина дивана: 77 см
Висота посадочної частини: 46 см
Глибина посадочної частини: 77 см
Виробник: Richman
Країна виробник: Україна
Вид м'яких меблів: Диван
Наявність спинки: Так
Каркас дивана: Метал
Ніжки: Метал
Оббивний матеріал: Текстиль
Можливе виготовлення в інших оббивках
Середній термін виконання замовлення - 14 робочих днів.
Доставка до відділення Перевізника. За адресну доставку +370 грн/шт.
РИЧДРАЙВ - ВИРОБНИЦТВО І ВІДВАНТАЖЕННЯ ЗА 24 ГОДИНИ
+ 25% до вартості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри кутового дивана | |
| Глибина дивану | 77 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Каркас дивану | ДСП |
| Каркас крісла | метал |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Дивани крісла для офісів, кафе, кав'ярень, ресторанів і барів |
| Обивний матеріал | вельвет, велюр, екошкіра, жаккард, комбінований, натуральна шкіра, нубук, рогожка, флок, шеніл, штучна шкіра |
| Глибина посадкової частини | 63 см |
| Висота спинки | 39 |
| Тип дивана | модульний |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 83 см |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Довжина дивану | 77 см |
| Вага виробу | 21 кг |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Немає |
- Ціна: від 4 625,82 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника




Відправка з 17 квітня 2026