
Офісне крісло керівника Ніцца бежевий шкірозамінник/чорний на колесах пластик
від 5 388 ₴
від 5 010,84 ₴
- Під замовлення
- Код: Rich0000553
Відправка з 17 квітня 2026Офісне крісло керівника Ніцца бежевий шкірозамінник/чорний на колесах
Виробляється в одній найбільш зажаданій модифікації: пластик. Як оббивка можуть використовуватися: шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь, Скаден. У цьому кріслі може використовуватися механізм Піастра або М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Матеріал виробу: Пластик
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутро-змом М1, см 104
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 105,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 111,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутро-змом М1, см — 112
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 113,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 119,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутро-змом М1, см — 48
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 49,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 55,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутром М1, см — 56
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 57,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 63,5
Висота спинки, см — 66
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 64-72
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 64,5-71,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 70,5-77,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 40
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 49
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 70
Вага виробу, кг 15
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 55*38*80
Модифікація: Пластик, М1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 66 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Пластик, М1 |
- Ціна: від 5 010,84 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.










