
Офісний диван Бруно Bruno
Квадратні форми та прямі кути диванів Бруно є особливостями цієї моделі, яка стане чудовим доповненням Вашого будинку, офісного приміщення, бару або ресторану.
Диван Бруно виробляється в трьох комплектаціях: одиниця, двійка та трійка. Як оббивка можуть використовуватися: шкірозамінники із серії Титан/Мадрес, Флай/Неаполь.
Дерев'яні ніжки на вибір:

Правила догляду
Дивани цієї категорії прості в догляді, не вимагають особливих умов в експлуатації й тому можуть з успіхом використовуватися в громадських приміщеннях: офісах, кафе, клубах, залах очікування.
Основні характеристики:
| Глибина, см | Ширина, см | Висота, см | |
| Диван Бруно одинарний | 83 | 100 | 75 |
| Диван Бруно подвійний модуль | 83 | 160 | 75 |
| Диван Бруно потрійний модуль | 83 | 218 | 75 |
Середній термін виробництва Вашого замовлення — 14 робочих днів.
РИЧРУВ — ВИЗВОЧЕННЯ І ВІДГУКАННЯ ЗА 24 ЧАСИ
+ 25% до вартості.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Вид виробу | Дивани крісла для офісів, кафе, кав'ярень, ресторанів і барів |
| Тип опор | Ніжки |
| Модифікація | подвійний |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Оббивка | Категорія 1 |
| Основні атрибути | |
| Тип дивана | прямий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Наявність спинки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 100 см |
| Глибина дивана | 83 см |
| Висота дивана з урахуванням спинки | 75 см |
- Ціна: від 11 034 ₴





Відправка з 23 квітня 2026
