Розмір: Г 360 мм, 1400 мм, Д 1715 мм.
Цвет: Варіанти кольорів: Дуб сонома + Венге темний.
Матеріал: ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб світлий сонома, Дуб сонома, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 360 мм |
| Ширина тумби | 1715 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 184 ₴



