Розмір: М 300 мм, 490 мм, Д 1455 мм
Колір: Варіанти кольорів: Венге темний
Матеріал: ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 490 мм |
| Глибина тумби | 300 мм |
| Ширина тумби | 1455 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 660 ₴



