Табурет кухонний Смарт Т-69 дерев'яний круглий складаний, натуральний бук
Складаний кухонний дерев'яний табурет — ідеальний варіант компактного зберігання додаткових посадкових місць. Виготовлений із масиву бука.
Колір: бук натуральний
Розмір: діаметр 360 мм, висота 590 ммХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Бук натуральний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння, Складаний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Висота табуретки | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | меблевий щит |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 512 ₴


