Сучасний і стильний стілець. Простий, нескладний дизайн цього крісла впишеться в будь-який з інтер'єрів. Підійде як барний стілець, крісло для дому або офісу, елемент обладнання квартири та навіть як перукарське крісло.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромове основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- Регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
— новий стілець
- Ширина сидіння — 41 см
-Висота спинки — 40 см
- висота мінімальна сидіння — 38 см
- максимальна висота сидіння — 56 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Ширина крісла | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 4 700 ₴





