
Крісло перукарське Софія (Sofia) сіре з білим шкірозамінником база метал гідравліка хром диск
9 800 ₴
- В наявності
- Код: 8516Sofia кожзам гидр
Ідеально підходять як сучасні крісла для житлових кімнат і гостьових кімнат у будинках, а також привабливі та корисні косметичні та перукарські.Універсальна, проста та сучасна форма робить її дуже часто також обраною як стільців або стільців у ресторанах, залах очікування та інших пунктах обслуговування й інформації.
Доступний у кількох кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою.
Можливість вибору холеру на роликах, милиця та кругла основа, закріплена гумовою суперобкладинкою на нижньому боці.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромове основа стільця,база метал гідравліка хром диск
Характеристики
- регулювання висоти на Гідравлічному циліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- ширина сидіння — 62 см
- висота спинки — 43 см
- висота мінімального сидіння — 45 см
- висота максимального сидіння — 60 см
- гумове покриття, запобігаючи рисунку підлоги
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина крісла | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 9 800 ₴

