Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромована основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- Регулювання висоти на пневматичному пристрої
- поворотне сидіння (360 градусів)
- покручені основи
- сидіння з м'яким велюровим матеріалом
- гумова кришка на основі запобігає подряпинам підлоги
- нові стільці
- ширина сидіння —68 см
- висота спинки — 45 см
- висота мінімальна сидіння — 40 см
- висота максимальна сидіння — 52 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 7 250 ₴





