Сучасний і стильний стілець. Простий дизайн цього крісла впишеться в будь-який інтер'єр. Підійде як барне крісло для дому або офісу, елемент обладнання квартири та навіть як перукарське крісло.
Хрестовина з колесами буде гнута:

- регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- стілець новий
- Ширина сидіння — 64 см
Висота спинки — 43 см
— висота мін. Сидіння — 52 см
-висота макс. сидіння — 68 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 520 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 6 250 ₴


