Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромова основа стільця,база низький диск
Ідеально підходять як сучасних крісел для віталень і гостьових кімнат у будинках, а також як привабливі та корисні косметичні та перукарські послуги. Універсальна, проста та сучасна форма крісла робить його дуже часто використовуваним як крісло або стільців у ресторанах, залах очікування та інших пунктах обслуговування й інформації.
Характеристики:
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- регулювання висоти на пневматичному циліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- ширина крісла — 52 см
- ширина сидіння — 46 см
- висота спинки — 35 см
— висота мін. сидіння — 40 см
- висота макс. сидіння — 54 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 мм |
| Ширина крісла | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Тип | стілець / табурет |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Принт | без принта |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 000 ₴





