
Геометрична строчка додає цікавого стилю, контрастного окантовку шика й елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромована основа стільця з колесами.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характеристики:
- регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- ширина сидіння — 47 см
- висота спинки — 27 см
- висота мінімальна Сидіння — 38 см
- максимальна висота Сидіння — 56 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Ширина крісла | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 120 ₴

