Геометричний рядок додає цікавий стиль, контрастну орієнтацію шинки та елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертальне сидіння, яке регулюється висоти. Кресло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Наші переваги:
- Кольори насичені і яскраві, крісла на живого виглядають ще красивіше, ніж на фото.
- Хромована основа стільця з колесами.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характерики:
- Коригування висоти Пневматичний пристрій
- місце обертання (360 градусів)
- кривий основа
- глибина - 40 см
- Висота спинки - 27 см
- ширина сидіння - 45 см
- Мінімальна висота - 40 см
- максимальна висота - 52см
Важно!
Кресло виготовляють під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
- Уточуйте всі важливі для вас параметри товару і замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості зйомки і колір вашого гаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми не несемо відповідальності!
Будь ласка, окрім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить вам по всіх параметрах і замірах.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблі ЦВЕТОВА ГАММА ТКАНЕЙ для кресел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Ширина крісла | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 700 ₴


