Елегантна модель — поєднує в собі корисні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оброблене приємним велюром або штучною шкірою . Кнопки оббивки були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб підвищити естетичну цінність. Цей неординарний предмет меблів стане чудовим акцентом, що підкреслює естетику домашнього інтер'єру, офісу або салону краси.
Доступний у кількох кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою.
Можливість вибору холеру на роликах, милиця та кругла основа, закріплена гумовою суперобкладинкою на нижньому боці.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромове основа стільця,база хрестовина без коліс
Характеристики:
- регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- хромова основа
- ширина сидіння — 68,5 см
- висота спинки — 45 см
- висота мінімальна сидіння – 44 см
- висота максимальна сидіння – 60 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина крісла | 685 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Тип | стілець / табурет |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина на стопках |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Принт | без принта |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 9 000 ₴





