Вони ідеально підходять як сучасні крісла для салонів і кімнат для гостей вдома, так і для салонів краси та перукарень. Універсальна, проста та сучасна форма меблів робить її дуже популярними як крісла або стільці в ресторанах, залах очікування та інших пунктах обслуговування й інформації.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характеристики:
- - регулювання висоти на пневматичному приводі
- - поворотне сидіння (360 градусів)
- - ширина сидіння — 41 см
- - висота спинки — 40 см
- - сидіння в нижньому положенні - 42 см
- - висота макс. сидіння — 55 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Ширина крісла | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 000 ₴






